Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Методичний порадник. З досвіду роботи районного методичного об’єднання вчителів математики закладів освіти Жовтневого району м. Кривого Рогу

№ 19-21 (139-141)

Г. В. Моськіна, В. М. Стьопіна

м. Кривий Ріг

У пораднику представлені рекомендації щодо організації роботи ШМО вчителів математики (природничо-математичних дисциплін), які напрацьовані районним методичним об’єднанням учителів математики закладів освіти Жовтневого району м. Кривого Рогу, зокрема в ході підготовки і проведення занять районного проблемного семінару «ВЕКТОР» для керівників шкільних методичних об’єднань учителів математики. У пораднику висвітлено мету і завдання, форми і методи роботи ШМО, представлено рекомендації щодо планування роботи ШМО, орієнтовно тематику засідань на 2005/2006 навчальний рік, надано зразки рекомендацій для практичної діяльності в шкільних методичних об’єднаннях. Посібник розрахований на керівників районних методичних об’єднань учителів математики, методистів районних і міських відділів освіти.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів