Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Фізкультхвилинки на уроках математики в 6 класі

Ю. Б. Рибчинська, м. Новоград-Волинський, Житомирська обл.

Тема. Подільніnь чисел

1. Дільники натурального числа

Учитель пропонує учням уявити, як повільно ходить ведмідь, вайлувато переступаючи з ноги на ногу; як бігає — швиденько і прямо пересувається вперед (дозволити школярам пробігти від своїх парт до дошки). Потім учитель називає певне число, після цього — кілька чисел. Якщо ці числа є дільниками заданого числа, то учні біжать кілька метрів, а якщо ні, то вони ідуть. (Учні виконують вправу 4–5 разів.)

2. Числа, кратні натуральному числу

Вихідне положення — сидячи за партою, руки навхрест на парті, голову опустити. Учитель називає деяке число. Учні піднімають голову, руки простягають уперед, якщо наступне назване учителем число кратне заданому, і руки — вгору, якщо ні. (Учні виконують вправу 4–6 разів у повільному темпі. Під час виконання вправи учням потрібно напружити м’язи, прогнутися в попереку, потягнутися за руками, приймаючи вихідне положення, розслабити м’язи.)


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів