Закриття доступу до електронного архіву статей!

З 01.12 до 15.12
встигніть зберегти
всі матеріали
абсолютно безкоштовно!

Каталог журналів

Учись учитися. Цікаві завдання

М. В. Юдіна

Якщо ви вважаєте себе «правильними» батьками, то вас, без сумніву, не обходить як навчається ваша дитина. Хочеться, щоб навчалася добре, була працьовитою, наполегливою, зростала духовно й емоційно, мала активну громадську позицію… (бла-бла-бла...), як пишуть у своїх методичних талмудах усі досвідчені, прогресивні, сучасні (підкреслити необхідне) педагоги.

Але ж ваша рідна дитина не завжди взірець ерудиції та поведінки, тому що жива, а не книжно-методична. І вона потребує допомоги, бо шкільне навантаження зараз зовсім не таке, як було раніше. Звідки батьки можуть дізнатися, як упоратися з домашнім завданням без жодних порад? Якщо вашій дитині не надто легко дається навчання, ви, напевно, постійно чуєте: «Їй/йому просто потрібно більше навчатися». Більшість учнів думають, що це означає зробити кілька додаткових вправ або зайвий раз перечитати параграф підручника. Але багато хто взагалі не може нічого вивчити, просто переписуючи або читаючи. Зате вони сильні у візуальному, кінестетичному, музичному сприйнятті або в спілкуванні. Як, з урахуванням цього, можна допомогти дітям розвивати навчальні навички?

Якщо ви вважаєте себе «правильним» учителем, то всі ці поради стосуються вас також. Головне, пам’ятайте: завдання не повинно бути надто складним. Насправді, воно може бути зовсім простим, але ефективним!


Dounload PDF

Відгуки читачів