Закриття доступу до електронного архіву статей!

З 01.12 до 15.12
встигніть зберегти
всі матеріали
абсолютно безкоштовно!

Каталог журналів

Великий сюрприз для милих пані

Ведуча рубрики Оксана Славінська


Незабаром настане 8 Березня, і залишилося зовсім небагато часу, щоб приготувати подарунки улюбленим мамам, бабусям, сестричкам. А ще можна зробити сюрприз для всіх жінок великої родини: дивувати і радувати найніжніших, найулюбленіших, найчудовіших.

 

Частина 1.

Що тішить жіноче око?

 
 • Одне з таких чудес — це чистота вдома. А якщо лад наведений не господаркою, як це зазвичай буває, а оселя ще й прикрашена, то це дуже приємний сюрприз. Тому чоловіки мають заздалегідь про це потурбуватися.
 • Згадайте про купу фотографій, які так і не потрапили до альбому або ще чекають своєї години на цифровому носії. Надрукуйте їх, прикрасьте альбом або зробіть електронну книгу. Намалюйте портрети улюблених жінок. Краще, якщо це зроблять діти. А потім разом оформте с тінгазету.
 • Приготуйте святковий сніданок, обід або вечерю, а можна і перше, і друге, і третє. Прикраса столу цього дня — квіти: живі чоловіки купують у магазині, а картонні з різних листівок вирізують діти і розкладають на столі.
 

Частина 2.

Привітання, ігри, конкурси «Для милих пані»

 
Нарешті в центрі уваги опинилися всі жінки родини. Заздалегідь розкажіть дітям про урочистість, що наближається, розучіть з малюками вірші й пісеньки про мам, бабусь, 8 Березня й організуйте міні-концерт, а потім веселі конкурси.
 • Влаштуйте фрукто-вікторину. Для цього наріжте наявні фрукти маленькими шматочками, викладіть на одній тарілці і встроміть у них шпажки. Тому, кого тестують, зав’яжіть очі шаликом або косинкою і пропонуйте дегустувати фрукти в довільному порядку. Правильну відповідь фіксуйте як 1 бал. Хто набере більше очок, той і переможе.
 • Кожному гравцеві приготуйте чашку, у якій перемішані квасоля, ґудзики, намистини і дрібні іграшки. Хто швидше розкладе всі предмети на окремі купки на порожній тарілці, той і переможе!
 • Запропонуйте дібрати туфельки для Попелюшки. Нехай усі роззуються. Один гравець відвертається, а другий бере на вибір, наприклад, один з капців і запитує при цьому: «Кому цю туфельку?» Той, хто відвернувс я, називає будь-якого учасника гри. Так роздають усе взут тя. Гравець, який відвертався, обертається і всі розглядають, кому яке взу ття дісталося. Ось т ут і починається найсмішніше. Таткові дістався мамин туфель і капець сина, а в бабусі взагалі взуття виявилося аж три штуки. Далі запропонуйте учасникам обмінятися взуттям так, щоб вийшли пари. В отриманій парі взуття можна спробувати пройти, влашт увавши веселе дефеле.
 • Для конкурсу підготуйте різні речі всіх членів сім’ї. Розділіться на пари. За сигналом чоловік одягає жінку. Нехай чоловіча половина спробує докласти своїх зусиль, щоб їх улюблені жінки виглядали модно, естетично, красиво, а можливо, креативно або весело. Це непросто, але варто спробувати. Ймовірно, що після цього конкурсу чоловіки більше не докорятимуть жінкам у тому, що вони довго збираються, перш ніж кудись піти.
 • Зробіть «побажанки». Напишіть смішні завдання і побажання на смужках паперу, закрутіть їх і складіть у вазу. Запропонуйте кожному з членів сім’ї діставати папірець, читати і виконувати написане. Наприклад, прокукурікати 3 рази, продовжити пісеньку «Папа может, папа может всё, что угодно…» чи висловити бабусі святкове побажання.
 

Частина 3.

Даруйте жінкам…

 • Подарунки можуть бути як придбані, так і зроблені своїми руками. Якщо вони покупні, бажано, щоб дитина проявила у їх оформленні трохи фантазії. Наприклад, зробіть красивий малюнок вітражними фарбами на вазі або чашці, до коробочки парфумів прикріпіть саморобну листівку, а ще будь-який подарунок можна загорнути в саморобний обгортковий папір з різнокольоровими відбитками дитячих долоньок або вкласти в коробочку, прикрашену аплікацією.
 • Для матусь або бабусь — любительок кави зробіть аромакартину з кавових зерен. Для цього знадобиться рамка з гладким бортом без прикрас, у яку треба буде вставити готову роботу, тканину розміром з рамку, двосторонній скотч, кавові зерна, ножиці, клей типу «Момент» або термопістолет. На аркуші паперу намалюйте ескіз чашки з тарілкою, у якій налита ароматна кава. До задньої стінки рамки приклейте двосторонній скотч. На скотч акуратно накладіть тканину, щоб не було складок. Потім повторіть малюнок на тканині і наклейте на нього зерна. Картинку вставте в рамку і обклейте її кавовими зернами. Красива й ароматна картина готова!
 • Багато жінок обожнюють рукоділля. Їх будинок з любов’ю прикрашений в’язаними серветками, обклеєними баночками, вишитими картинами, а улюблені діти і чоловік у холодну пору року одягнені в теплі светри і шкарпетки, сплетені дбайливими маминими або бабусиними руками. Зайдіть до магазину для рукоділля і купіть набір спиць, ниток, схеми для вишивання або готовий набір для творчості.
 • Листівка, зроблена руками малюка, — це подарунок, який мами й бабусі примудряються зберігати роками в первинному вигляді для себе, вас і ваших дітей. Ідею для листівки можна знайти в інтернеті або купити готовий набір для творчості.
 
Підготовка і проведення свята допоможуть вам стати ближче і створити сімейні традиції. Теплого і радісного сімейного свята!
Dounload PDF

Відгуки читачів