Закриття доступу до електронного архіву статей!

З 01.12 до 15.12
встигніть зберегти
всі матеріали
абсолютно безкоштовно!

Каталог журналів

Творчим ідеям — творчу реалізацію!

Юлія Бардакова, головний редактор

Шановні колеги! Ви тримаєте у руках перший, пілотний випуск нового, на сьогодні — ЄДИНОГО в Україні — СПЕ ЦІАЛІЗОВАНОГО ФАХОВОГО ЖУРНАЛУ для вихователів ГПД, і, на нашу думку (нехай це звучить не дуже скромно), — це справжня подія для освітян усієї країни.


Шановні колеги!
Ви тримаєте у руках перший, пілотний випуск нового, на сьогодні — ЄДИНОГО в Україні — СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ФАХОВОГО ЖУРНАЛУ для вихователів ГПД, і, на нашу думку (нехай це звучить не дуже скромно), — це справжня подія для освітян усієї країни. Чому ми так уважаємо? Тому що актуальність появи науково-методичного видання для фахівців, які працюють у групах продовженого дня, не викликає сумнівів. Про це свідчать численні листи читачів до редакції журналу «Початкове навчання та виховання» із проханнями частіше публікувати матеріали щодо організації роботи ГПД, адже педагоги змушені адаптувати зміст методичних розробок для вчителів 1–4-х класів відповідно до особливостей своєї роботи, а таких особливостей чимало. Адже спілкування з учнями у ГПД — це не уроки, навіть виховні заходи за багатьма ознаками відрізняються від традиційних заходів, що проводять у початковій школі. Вихователі ГПД щодня стикаються із проблемами та запитаннями: як спланувати свою робо-
ту щодо самопідготовки учнів (особливо — у разі різновікової групи, коли учням 1-го класу домашні завдання не задають); як раціонально розподілити час на навчання, харчування, відпочинок; як урізноманітнити тематику, форми та методи виховної роботи за всіма напрямами; як згуртувати учнівський колектив; як співпрацювати з батьками вихованців; як приділити увагу кожній окремій дитині задля її всебічного розвитку тощо? Відповіді на ці та інші фахові запитання ви знайдете саме на сторінках нашого видання! До того ж, наш журнал є цілком інтерактивним, тобто його зміст є відображенням ваших пропозицій, творчих ідей, власного педагогічного досвіду кожного автора-читача: ви матимете змогу поді-
литися своїми доробками з колегами усієї країни; поставити запитання редакційній колегії та прочитати кваліфіковану відповідь фахівців у найближчому номері; запропонувати нову рубрику чи новий формат для публікацій; надіславши матеріал під час атестації, розраховувати на «швидку» публікацію та отримання довідки про неї тощо. Сторінки нашого видання — це поле для нашої спільної творчості! Журнал обсягом 48 сторінок виходитиме щомісяця, починаючи із січня 2012 року. Оформити передплату на нього ви можете у будь-якому відділенні Укрпошти (до речі, надіславши копію передплатної квитанції разом із матеріалом для публікації, ви отримуєте бонус — право на першочергову публікацію!). Протягом року на наших читачів очікує багато сюрпризів: щоквартально — безкоштовні кольорові вкладки з роздавальним та дидактичним матеріалом ігрового характеру; конкурс авторських рукописів навчально-методичних посібників «ГПД. Педагогічні винаходи» із серії «Вихователеві ГПД»; матеріали у зручному форматі для копіювання і... Завчасно не розкриватимемо всі секрети, але обіцяємо: разом нам буде цікаво!

Dounload PDF

Відгуки читачів

  • Наталія Оксюк

    19 грудня 2011

    Дуже дякую за видання . Знайшла корисну інформацію для роботи .Дійсно шкода , що російською мовою . Творчої наснаги Вам , шановні видавці.