Закриття доступу до електронного архіву статей!

З 01.12 до 15.12
встигніть зберегти
всі матеріали
абсолютно безкоштовно!

Каталог журналів

Великий сюрприз для мами: маленькі ідеї для грандіозного свята

Ведуча рубрики Світлана Маркова, педагог-організатор
Зовсім скоро 8 Березня і залишилося небагато часу, щоб приготувати подарунки коханим мамам, донькам та сестричок. У дитячих садках і школах пройдуть весняні ранки, і малюки обов'язково вивчать вірш і зроблять матусі красиву листівку своїми руками або вишиють серветочку. А як же привітати маму вдома? Звичайно, потрібно зробити їй сюрприз. Не просто влаштувати свято, а весь день дивувати і радувати саму чудову, саму ніжну і найулюбленішу матусю.


Отже, що ж нам потрібно зробити, щоб свято вдалося? 

  • Нізащо не розповімо мамі, що   ми придумали.
  • Сядемо й подумаємо, чому   наша мама радітиме найбільше у світі.
  • Станемо чарівниками й творитимемо дива.

Звісно, ви великі вигадники й напевно знаєте, що порадує вашу неньку. Можливо, це буде букет її улюблених квітів або квитки до театру. А можливо, мама прагне, щоб ви всією родиною зібралися за великим столом. Спробуйте відгадати її бажання.

Ось ще кілька ідей, як здивувати й порадувати маму. Дещо змініть –– і свято обов’язково буде найкращим.

Учасники: тато й діти.

Головна ідея: зробити так, щоб мама була щасливою.

Тихий ранок

Ах, як мамам хочеться поспати зранку! Але ж потрібно прокидатися раніше за всіх, готувати сніданок, збирати малят до садка або школи, а тата –– на роботу. Ось і зробіть мамі подарунок до її свята:   не будіть її. Прокиньтеся тихо-тихо, так само тихо зайдіть на кухню, і нехай тато погодує дітей (якщо їх багато) або дитину (якщо вона одна) сніданком і поснідає сам. Нехай мама виспиться! Уявляєте, як вона здивується?

Вірш для мами

Написати маленький вірш зовсім нескладно. Більше теплих слів, які легко римуються з весною, красою, квітами, ніжністю й ласкою. Нехай у створенні вірша візьмуть участь і малята. Саме юним поетам спадають на думку нетривіальні рими.

Багато повітряних кульок

Повітряних кульок, як і цукерок, багато не буває. Тому купіть відразу кілька впакувань. Коли мама засне (або зранку, поки вона ще не прокинулася),   надуйте кульки й розвісьте їх у будинку. За півгодини ваша квартира перетвориться на справжню казку. Яскраві кульки створять святкову атмосферу й підвищать мамі настрій.

Вітання на радіо

Замовте на радіо мамину улюблену пісню. Головне завдання цього подарунка –– зробити так, щоб мама в потрібний час слухала радіо. Тому заздалегідь увімкніть радіоприймач і налаштуйте його на потрібну хвилю. І нехай мама сама почує ваші теплі слова, які їй прочитає диктор, а потім послухає пісню. Такому подарунку вона напевне зрадіє.

Кулінарний подарунок

Зовсім не обов’язково вражати маму складними кулінарними шедеврами. Можна приготувати найпростішу яєчню, але зробити її «тематичною», зобразивши вісімку двома жовтками і зробивши художній напис із кетчупу.

Або, на той випадок, якщо мама раптом байдуже ставиться до страв із яєць, приготувати ось такий букет із фаршированих помідорів.

Найкраща у світі газета

Це така газета, у якій буде написано про маму та її родину. Мамині фотографії, перелік її головних гідностей, татові й дитячі коментарі до фото, історія маминого й татового весілля –– чимало ще ідей спаде вам на думку, коли ви створюватимете святковий номер газети за назвою «Ненька улюблена!».

Пісня у виконанні популярних співаків

Ви гадаєте, що мама любить тільки пісні, які виконує Філіп Кіркоров або Хуліо Іглесіас? Насправді вона найбільше любить саме ваші рідні голоси. Якщо у вас вистачить сміливості, вирушайте на студію і запишіть пісню для мами. За допомогою комп’ютера й найпростішого мікрофона сьогодні це можна зробити вдома. Але в студії все-таки буде значно якісніше.

Іменний подарунок

Капці, гаманець, хустка, закладка для книги, брелок для ключів, на яких малята вишиють або напишуть мамині ініціали, будуть  дуже приємними подарунками. Адже вся справа в написі, який і робить ці милі сувеніри унікальними. До підготовки потрібно поставитися серйозно й купити подарунки заздалегідь, щоб був час створити напис. Спочатку потренуйтеся разом із дитиною на папері, і тільки потім беріться до відповідальної частини оформлення подарунка. 

Мамин портрет пензля улюбленого художника

Дитячий малюнок може стати прикрасою вашого свята й коштовним подарунком. Заздалегідь подбайте про те, щоб маленьким художникам було чим і на чому малювати. Змініть звичайний альбомний аркуш на половинку аркуша ватману яскравого кольору, запропонуйте дітям насичені фарби або крейди. Тему малюнка нехай обирають самі. І навіть якщо це буде не мамин портрет, а «Лісова галявинка» або «Три ведмеді», мамі вони сподобаються   не менше. А коли роботу буде завершено,  обов’язково помістіть витвір у гарну рамку. 

Кіно про маму

Здивуйте маму незвичайним кінофільмом. Щоб створити цей кіношедевр, усім доведеться неабияк попрацювати. Заздалегідь потрібно зняти чимало сюжетів: мама на кухні, мама читає, мама відпочиває, мама збирається на роботу… Щоб було смішно й весело, до кадрів необхідно вигадати забавні коментарі. Прем’єру фільму можете влаштувати святковим вечором.

А знаєте, що найголовніше в підготовці до свята 8 Березня?

Те, що тато й діти разом творитимуть дива!

І навіть якщо ви використаєте всього кілька ідей, але зробите це щиро, то свято обов’язково вдасться.

Dounload PDF

Відгуки читачів