Журнал «Пані Вчителька»
Ми не будемо рекламувати вам новинки високої моди, обговорювати переваги середземноморської засмаги перед атлантичною, пропонувати зробити шопінг по гламурних столичних крамницях, від нас ви не дізнаєтеся, як спокусити мільйонера…  Ми пропонуємо поговорити, як подруги і колеги, про те, що відомо і зрозуміло лише нам.
Про що саме?
  • Як зробити зірковий вигляд за перерву
  • Як уникнути професійних учительських захворювань
  • Як покарати учня, не принизивши його
  • Як здобути другу освіту без відриву від виробництва
  • Як знову закохатися у власного чоловіка
 
Ми розповімо вам про великих українок та вчительські династії,
 
обговоримо з вами переваги й недоліки курсів підвищення кваліфікаціїта особливості викладання в різних країнах світу,
 
посміємося разом, читаючи рубрику «Велика перерва»
 
 
та проведемо чарівний вечір у «Літературній кав’ярні».
 
А для цього потрібно зробити лише один крок ? оформити передплату, і у вас з’явиться ще одна подруга ? приваблива, сучасна, розумна.
 
Ми пропонуємо стати нашими авторами і побачити своє прізвище на сторінках єдиного в Україні журналу для шкільного жіноцтва «Пані Вчителька»!
 
 
Відгуки
 
Шановна редакціє! Я студентка 5 курсу Чернівецького національного університету. Усі свої студентські роки я шукала щось незвичайне, таке, що давало б мені наснагу, бо маю велику жагу до знань. І я знайшла ? це чудовий журнал «Пані Вчителька»! У ньому так гармонійно поєднані мистецтво і любов, роздуми і творчі пошуки…
 
Ганна Калинюк, м. Чернівці
 
Дорога «Пані Вчителько»! Приємне враження ти справила на мене. Маєш привабливий вигляд. Багато цікавого розповідаєш мені вечорами. І головне ? ніколи не журишся!
 
Олександр Басанець, с. Бузівка, Дніпропетровська обл.
 
 
Здравствуйте, дорогая редакция моего любимого, лучшего на свете журнала! Получила очередной номер журнала и решила не сдерживать своих эмоций. То, что вы делаете, умно, актуально, к месту, это интеллигентно. Ваш журнал ? это то, чего всегда не хватало учителю (а особенно учительнице)!
 
Лариса Ратич, с. Мешково-Погорелово, Николаевская обл.
 
 
Не є таємницею, що учні дарують учителям на свята не лише квіти, а батьки на зборах дуже часто прямо чи опосередковано намагаються з’ясувати, що саме потішить душу Марії Іванівни чи Ольги Петрівни. Чесно кажучи, від таких запитань я завжди червонію… Але ж усе одно щось подарують. От я і насмілилася попросити в подарунок передплату на журнал «Пані Вчителька». Тепер разом із букетами на День Учителя і свято Останнього дзвоника я отримую корінці квитанцій… і цілий рік ? море позитивних емоцій від читання улюбленого журналу. А деякі статті ми обговорюємо зі старшокласниками на класних годинах…

Наталя Митів, м. Івано-Франківськ

Статті у вільному доступі

№12(37) Карвінг
№9(34) Сенсей
№2(27) ВІРШІ
№7(20) Він їде
№11(12) с
№3(4) Дети
№3(4) Кава
Догори