Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Рейтингова система оцінювання діяльності учнів на уроках фізичної культури

О. П. Аксьонова, к. п. н., доцент,
учитель-методист вищої категорії, майстер спорту СРСР, завідувач кафедри фізичної культури і спорту Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 

Постановка проблеми. Педагог повинен дбайливо ставитися до здоровя учнів. Цеаксіома. У гаслі сумних подій, які відбулися останнім часом на уроках фізичної культури та спортивних тренуваннях, Міністерство освіти й науки України має намір переглянути фізкультурні нормативи в школах. За словами міністра освіти і науки Івана Вакарчука, необхідно запропонувати реальні навантаження для кожного, хто займається фізичними вправами [1]. На спільному засіданні колегій Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоровя України та Міністерства України у справах сімї, молоді та спорту щодо поліпшення системи фізичного виховання учнівської та студентської молоді у навчальних закладах (Київ, 11.11.2008 р.) акцентується увага на необхідності суттєвих змін у змісті й організації фізичної культури учнів та студентської молоді; здійсненні заходів, спрямованих «на збереження і подальше вдосконалення у навчальних закладах фізичного виховання та його інфраструктури, як найефективнішого способу зміцнення здоровя, забезпечення фізичної надійності та готовності до активної життєдіяльності учнівської та студентської молоді, формування здорового способу життя».


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів