Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Спочатку було слово. Біблія — Книга Книг

На початку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово (Ів. 1:1). Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього (Ів. 1:3). Славетні перші рядки Євангелії від Івана відсилають нас до самого Початку, до того джерела, звідкіля випливає ріка часу. Далі — тільки небуття, а позаду — повна драматизму історія десятків і сотень поколінь людей. Але, обернувшись, ми не бачимо їх, світло нового життя наповнює очі наші, занурюючи у морок передісторію людства.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

 • Любов

  28 березня 2020

  Біблію теж хтось надрукував, витратив кошти на те, щоб її видати. Чому хтось має витачати свої гроші, працювати безплатно і дарувати всім книги? Їм теж треба за щось жити.

 • ІллЯ

  15 січня 2019

  Брехливі ви створіння! Тьма затмарила ващі очі. Ви як ті попи, що їздять на лексусах, прагнете торгувати Біблією. Ви не приймаєте пожертву, а займаєтесь здирництвом. Я не покажу тобі статтю, поки ти не купиш її. Чи не так? Забули ви свого Батька, та пішли за сатаною...

 • GrehamIcahn

  30 травня 2018

  Ілля, Ви надто ідеалізуєте, що й забуваєте в якому світі живете. Квитків на проповіді Єшуа не продавали, однак, варто зазначити, що пожертви радо і давали і брали. В біблії до речі це згадано. Юда збирав пожертви і нічого поганого, що Ісус ними теж користувався. Мерське життя все ж.

 • Ілля

  27 грудня 2014

  Торгувати Біблією - це не божа справа.Біблія - це Боже слово,яке повинно бути доступне всім. Ні Ісус, ні його послідовники не брали грошей за свої проповіді. Навпаки, ділилися останнім. Ви не Божі люди, ви від сатани.