Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Інтегровані уроки курсу «Я досліджую світ» у 3-му класі. Частина 1

І. Д. Ягупа

Посібник містить розробки уроків інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 3-му класі, складені відповідно до Державного стандарту Нової української школи та Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом Р. Б. Шияна.

Усі матеріали посібника апробовані автором на практиці під час пілотування нового Державного стандарту початкової освіти. Розробки побудовані на засадах компетентнісного та діяльнісного підходів, з використанням інноваційних технологій, методів і прийомів навчання та містять добірку завдань, що стануть у пригоді вчителям-практикам, які працюють за будь-яким підручником курсу.

Подані орієнтовні конспекти занять інтегрованого курсу дадуть можливість учителеві розв’язати проблемні запитання за інтегрованою темою місяця як єдине ціле, розвивати розумову діяльність школярів, формувати позитивні моральні якості учнів і спонукати у них бажання вчитися.

Для вчителів початкових класів, керівників методичних об’єднань, студентів педагогічних закладів освіти.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів