Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

«Усі професії хороші, вибирай на смак!» Гра-мандрівка

Н. М. Сбродова, вихователь ГПД, спеціаліст ІІ категорії, Іршанський НВК «Гімназія ДНЗ», Хорошівський р-н, Житомирська обл.

Мета та завдання: прищеплювати навички уважно слухати та розуміти зміст сприйнятного на слух повідомлення, запитання; розвивати пам’ять дітей, логічне мислення, зорову і слухову увагу, спостережливість; збагачувати знання дітей про світ професій; розширити й активізувати словник з теми; формувати вміння дітей будувати прості та складні речення; узгоджувати слова в реченні у роді, числі та відмінку, утворювати нові форми (від іменника — дієслова); заохочувати до розповідання, висловлювання власних думок; учити простежувати взаємозв’язок різних видів професій; стимулювати дітей у вживанні прислів’їв про працю людей; закріплювати здобуті дітьми знання, мовленнєві навички й уміння за допомогою коректурної таблиці; виховувати у дітей культуру спілкування, активність, самостійність, шанобливе ставлення до людей різних професій та їхньої праці.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів