Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Квест-контрольна: можна — не можна

О. Є. Мацулевич, учитель російської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Гімназія № 144, м. Харків

Ця робота є спробою авторки поділитися досвідом проведення контрольної роботи із зарубіжної літератури в 6-му класі у незвичний спосіб. Форма квест-контрольної не передбачена жодною програмою, проте виявилась ефективною як предметно, так і емоційно. Такий спосіб проведення контрольних робіт запобігає довічним страхам дітей перед перевіркою знань. І ще — списати на ній неможливо. Педагоги, які дотримують традиційних методів навчання, можуть дорікнути, що це знущання над контролем знань, адже не можна об’єктивно оцінити кожного, бо діти працюють у групах, а контрольна — це індивідуальна форма роботи. Так, звісно… Але експериментувати так весело і цікаво! Я без цього, наприклад, свого вчителювання не уявляю! А ви?!


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів