А ви вже оформили передплату на 2019 рік?

Оформити передплату за пільговими цінами

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Щодо оплати праці вихователів груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти

Лист МОН № 1/9-535 від 06.09.18 року


Враховуючи численні звернення до Міністерства освіти і науки України щодо оплати праці вихователів груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти інформуємо.
 
Відповідно до Порядку створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018 № 677 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.07.2018 за № 865/32317, групи подовженого дня створюються та функціонують відповідно до рішення засновника закладу загальної середньої освіти за письмовими зверненнями батьків, інших законних представників учнів. Фінансування груп подовженого дня здійснюється за кошти засновника та за інші кошти, не заборонені законодавством. Тобто, саме на засновника покладено здійснення організації роботи групи подовженого дня: наявність необхідної матеріальнотехнічної бази; забезпечення умов для організації харчування та денного відпочинку (сну) учнів; організації дозвілля учнів тощо.
 
У групі подовженого дня з учнями працює вихователь відповідно до щоденного плану його роботи. Введення посади вихователя у заклад загальної середньої освіти для роботи групи подовженого дня передбачено Типовими штатними нормативами закладів загальної середньої освіти, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 № 1205 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.12.2010 за № 1308/ 18603), залежно від загальної кількості годин роботи груп подовженого дня та виходячи з норми роботи на ставку 30 годин на тиждень.
 
Посада вихователя віднесена до Переліку посад педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 963.
 
Оплата праці з нарахуваннями педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, у тому числі і вихователів групи подовженого дня, здійснюється за рахунок освітньої субвенції відповідно до статті 103 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».
 
Заступник міністра Павло Хобзей
Друкується за матеріалами сайту osvita.ua 
 

Сподобалась тема?
Бажаєте отримувати сучасні педагогічні матеріали вчасно та легко?

Найкращий спосіб бути поінформованим про освітні новини та мати завжди поряд актуальні та сучасні розробки уроків — передплатити журнал!

Інструкція, як оформити передплату на http://osnova.com.ua/help/8/

Dounload PDF

Відгуки читачів