Передплатна кампанія з січня 2019 закінчилася! Що робити далі?

Подробиці...

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Вічний острів душі митця Володимира Дрозда, своєрідність його «фантасмагорій»: риси творчого портрету письменника (1939–2003)

І. Ф. Приходько, канд. філолог. наук, професор кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Д. А. Кобцев, канд. пед. наук, ст. викладач кафедри мовної підготовки Інституту міжнародної освіти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна

У  щоденникових записах В. Дрозда (вересень 1984 р.) є думка, що «наче з глибини випливала: тішся цим дивним світом зеленим, коли ще втрапиш на Землю, таке буває раз на мільйон років. А може, ми — справді прилітаємо звідкілясь на Землю, і смерті немає, і душа не знає» [1, І, 27]. Ці думки знайшли яскравий вияв у романі «Острів у Вічності». Час написання позначено 1999–2001 рр. У журналі «Березіль» роман опубліковано у № 11–12, 2001 рік. Не міг він не вразити читача. Що це — передчуття, наврочення власного кінця? У 64 роки? А забігає в сюжеті у свої ніби 80.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів