А ви вже оформили передплату на 2019 рік?

Оформити передплату за пільговими цінами

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Вічний острів душі митця Володимира Дрозда, своєрідність його «фантасмагорій»: риси творчого портрету письменника (1939–2003)

І. Ф. Приходько, канд. філолог. наук, професор кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Д. А. Кобцев, канд. пед. наук, ст. викладач кафедри мовної підготовки Інституту міжнародної освіти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна

У  щоденникових записах В. Дрозда (вересень 1984 р.) є думка, що «наче з глибини випливала: тішся цим дивним світом зеленим, коли ще втрапиш на Землю, таке буває раз на мільйон років. А може, ми — справді прилітаємо звідкілясь на Землю, і смерті немає, і душа не знає» [1, І, 27]. Ці думки знайшли яскравий вияв у романі «Острів у Вічності». Час написання позначено 1999–2001 рр. У журналі «Березіль» роман опубліковано у № 11–12, 2001 рік. Не міг він не вразити читача. Що це — передчуття, наврочення власного кінця? У 64 роки? А забігає в сюжеті у свої ніби 80.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів