Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Запашне та соковите — таке потрібне всім дітям. Інтегроване заняття (ознайомлення з довкіллям + + логіко-математичний розвиток + ознайомлення з природою + + мовленнєвий розвиток + основи здоров’я) у с

Т. А. Михеєва, вихователь, Народицький ДНЗ «Сонечко», Житомирська обл.

Мета: розвивати пізнавальну активність дітей, уміння робити елементарні висновки за результатами дослідів та спостережень; розширювати знання та уявлення дітей про яблука, їхню користь для здоров’я; залучати дітей до самостійної діяльності (процес виготовлення яблучного соку та висівання зерняток з яблука в горщики); формувати уявлення про етапи розвитку рослин, що передують виникненню плоду — яблука; активізувати у мовленні дітей прикметники (червоне, солодке, смачне, запашне, корисне, соковите), дієслова (висить, котиться, падає, хитається); закріплювати значення кольорів та цифр у межах від 1 до 3; виховувати позитивне емоційно-ціннісне ставлення до свого здоров’я, товариськість, бажання садити та вирощувати рослини.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів