Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Ці милі, добрі книги (для учнів 3-х класів)

В. Г. Заєць, бібліотекар; Л. О. Іващенко, вчитель початкових класів НВК ім. О. Д. Перелета, с. Вороньки, Чорнухинський р-н, Полтавська обл.

Цілі:

Позакласне читання (бібліотечний урок): розкрити значення книги в житті людини; розширити знання учнів про створення книг; ознайомити з книгознавчими поняттями; вчити орієнтуватися в книзі; удосконалювати техніку виразного читання, сприймання та аналізу тексту; розвивати читацькі та бібліотечно-бібліографічні навички дітей; розвивати зв’язне мовлення, уяву, логічне мислення, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати допитливість, культуру читання, бережливе ставлення до книжок.

Інформатика: формувати уявлення про повідомлення та інформацію, про використання повідомлень людиною; формувати навички роботи з програмою; розвивати творчу уяву, предметне сприйняття, зорову та смислову пам’ять, увагу, сприяти розвитку евристичного мислення; виховувати вміння працювати в парі (групі), відповідальне ставлення до результатів праці, вміння дотримуватись окреслених правил та дій.

Трудове навчання: ознайомити учнів з технологією виготовлення книги, удосконалити вміння обробляти папір та картон; розвивати творчість, увагу, мислення; виховувати естетичний смак, терпіння, охайність, самостійність.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів