А ви вже оформили передплату на 2019 рік?

Оформити передплату за пільговими цінами

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Ці милі, добрі книги (для учнів 3-х класів)

В. Г. Заєць, бібліотекар; Л. О. Іващенко, вчитель початкових класів НВК ім. О. Д. Перелета, с. Вороньки, Чорнухинський р-н, Полтавська обл.

Цілі:

Позакласне читання (бібліотечний урок): розкрити значення книги в житті людини; розширити знання учнів про створення книг; ознайомити з книгознавчими поняттями; вчити орієнтуватися в книзі; удосконалювати техніку виразного читання, сприймання та аналізу тексту; розвивати читацькі та бібліотечно-бібліографічні навички дітей; розвивати зв’язне мовлення, уяву, логічне мислення, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати допитливість, культуру читання, бережливе ставлення до книжок.

Інформатика: формувати уявлення про повідомлення та інформацію, про використання повідомлень людиною; формувати навички роботи з програмою; розвивати творчу уяву, предметне сприйняття, зорову та смислову пам’ять, увагу, сприяти розвитку евристичного мислення; виховувати вміння працювати в парі (групі), відповідальне ставлення до результатів праці, вміння дотримуватись окреслених правил та дій.

Трудове навчання: ознайомити учнів з технологією виготовлення книги, удосконалити вміння обробляти папір та картон; розвивати творчість, увагу, мислення; виховувати естетичний смак, терпіння, охайність, самостійність.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів