Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

VIІ Міжнародний форум освітніх технологій «Перспектива»

ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (ОНПУ), ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ», ОДЕСЬКЕ ПЕДАГОГІЧНЕ ТОВАРИСТВО, АСОЦІАЦІЯ РОЗВИТКУ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ «ВАРТО», УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ЦЕНТР ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ «ШКОЛА ЕЙДОТЕХНІКИ», АСОЦІАЦІЯ ПЕДАГОГІВ МОЛДОВИ «ІННОВАЦІЙНА ШКОЛА», ВИДАВНИЧА ГРУПА «ОСНОВА», ГЕНЕРАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ РУМУНІЇ (AGIRO), TEACHCOACHING HUB 2018, «ШКОЛА ОСВІТНЬОГО КОУЧИНГУ», ПРОСТІР ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ, ОДЕСЬКИЙ МУЗЕЙ ЦІКАВОЇ НАУКИ, ФЕДЕРАЦІЯ ХАДУ, ОДЕСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВГО «ГРОМАДСЬКА РАДА ОСВІТЯН І НАУКОВЦІВ УКРАЇНИ», МЕТОДКАБІНЕТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ВИДАВНИЦТВО «МАНДРІВЕЦЬ»


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
6–12 липня 2018 року в місті Одесі на базі Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ) відбудеться
ІX МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ «ПЕРСПЕКТИВА»
до 100-річчя ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (1918–2018 рр.)
 
Фестиваль традиційно проводиться у межах Міжнародного пілотного соціально-педагогічного проекту «Освіта XXI сто-ліття: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства». Головною метою фестивалю є професійне зростання, психолого-педагогічне та бізнес-навчання, обмін досвідом продуктивної роботи одночасно з відпочинком та оздоровленням учасників. У програмі фестивалю — підвищення професійної компетентності, творчий розвиток педагогів, психологів і керівників різноманітних освітніх закладів, підприємців, батьків у контексті впровадження Концепції «Нова українська школа»; активний відпочинок на березі Чорного моря в колі колег і друзів. У межах фестивалю проводиться «Відкрита школа освітніх технологій» із предметними секціями. Під час підготовки до фестивалю (з 1 червня до 1 липня 2018 року) відбудеться педагогічний коворкінг із публікацією найцікавіших матеріалів (досвіду, ідей і технологій) на сторінках педагогічних видань. Учасники фестивалю та коворкінгу отримають дипломи й сертифікати міжнародного зразка.
 
Тематичні напрями й головні події фестивалю
  • Управління сучасною школою і закладом дошкільної освіти (ЗДО). Програмування та планування роботи за умов нового Закону України «Про освіту». Тайм-менеджмент у роботі та житті педагогів.
  • Стратегічні напрями діяльності керівника сучасного ЗДО. Адаптація дітей раннього віку до ЗДО. Продуктивне заняття у ЗДО. Програма індивідуального розвитку дитини з тьюторським супроводом.
  • Психологія спілкування й конфліктологія в освіті та бізнесі, публічні виступи, дебати, неориторика, конфліктологія тощо.
  • Дидактичний інструментарій учителя XXI століття. Продуктивні освітні технології: розвиток критичного мислення і таксономія Б. Блума, проблемне навчання, інтелект-картки, освітній квест, сторітеллінг, технології інтегрованого, кейсового, модульного та «перевернутого» уроків, ІКТ тощо.
  • Здоров’язберігальні та часозберігальні технології в системі сучасної освіти. Медіавиховання.
  • Сучасні колективно-індивідуальні дійства (СКІНДи) — частина свободи педагогічної думки. Механізми, рекомендації та досвід. Оригінальні ідеї для школи й іміджу закладу освіти. Освітній коучинг.
  • Ефективні технології розвитку особистості, психокорекція й оздоровлення дорослих і дітей. Мнемотехніка як засіб підвищення ефективності навчання та збереження здоров’я.
  • Педагогічні майстерні, майстер-класи, обмін досвідом серед педагогів різних спеціальностей і предметів, класних керівників, вихователів, фахівців позашкільної освіти тощо.
  • Різноманітні навчальні й оздоровчі програми. Вечірні шоу-програми, конкурси, турніри тощо; екскурсії та освітні програми в Одеському музеї цікавої науки.
  • Відвідування Одеського театру опери та балету, Будинку клоунів тощо. Екскурсії Південною Пальмірою на вибір:http://ex.tic.in.ua/?page_id=99; поїздка нічним містом і вечеря у кафе на березі моря.
Запрошуємо педагогів різних спеціальностей, психологів, керівників закладів освіти, підприємців, студентів, науковців, викладачів університетів та інститутів післядипломної освіти, співробітників районних (міських) управлінь (департаментів) освіти, а також батьків.
Контакти: голова оргкомітету д-р ЧЕПУРНИЙ Геннадій: 096 9713020; 093 4840506; in-varto@i.ua;
заcтуп. голови оргкомітету д-р ФЕДОРЕЦЬ Микола: 097 3777350 (viber); 099 1146099; nfedoret@i.ua.
Адміністратори: ДЕНЬГОВСЬКА Людмила: 097 6236635, 066 6562078; СЛУШНИЙ Олег: slushny@gmail.com, 097 9675535 (viber), 063 8126699.
 
ПРОСИМО ДОВЕСТИ ПОДАНУ ІНФОРМАЦІЮ ДО ВІДОМА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ УСІХ ТИПІВ.
Реєстрація й детальна інформація про фестиваль на сайті: www:festival.eidotehnika.org
 
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПЕДАГОГІЧНИЙ КОВОРКІНГ 
Одеса–2018
1. Інформаційне повідомлення. Із 1 червня до 1 липня 2018 року в межах IX Міжнародного фестивалю освітніх технологій «ПЕРСПЕКТИВА» (далі — фестиваль) відбудеться ПЕДАГОГІЧНИЙ КОВОРКІНГ у дистанційному (заочному) форматі (далі — коворкінг). Тематика коворкінгу: «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ДОСВІД І ПРОБЛЕМИ».
 
2. Учасники коворкінгу. Оргкомітет запрошує для участі в коворкінгу педагогів різних спеціальностей, психологів, керівників закладів освіти, науковців, викладачів університетів та інститутів післядипломної освіти, працівників районних (міських) методичних кабінетів, студентів, а також батьків школярів і дошкільнят. Участь у коворкінгу можуть узяти як учасники фестивалю, так й інші фахівці.
 
3. Мета коворкінгу: виявлення та розповсюдження п родуктивного педагогічного досвіду із побудови Нової української школи.
 
4. Умови участі в коворкінгу.
4.1. На коворкінг, який являє собою нову форму організації інноваційної діяльності педагогів у вигляді фахового конкурсу, роботи слід надсилати протягом одного місяця — з 1 червня до 1 липня 2018 року — в електронному форматі за адресою: perspektiva18@ukr.net.
4.2. До роботи слід докласти рецензію й коротку анотацію, а також квитанцію про оплату в електронному вигляді (фотографію або відсканований текст).
4.3. Вартість участі в коворкінгу — 120 грн. Кошти слід переказати на картку ПриватБанку № 5168 7426 0383 1540. Роботи авторів, які не внесли відповідну плату, не розглядатимуться. Увага! У квитанції має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора роботи. За наявності двох або більше співавторів у квитанції слід зазначити П. І. Б. першого співавтора.
4.4. На коворкінг можуть бути подані роботи окремих авторів, співавторів, а також колективні напрацювання педагогічних колективів, методичних комісій, кафедр тощо.
4.5. Робочі мови для робіт, поданих на коворкінг, — українська та російська.
4.6. Кращі роботи за бажанням автора і згодою редакцій будуть опубліковані в журналах Видавничої групи «Основа» безкоштовно із отриманням сертифікату автора публікації (див. додаток 2).
 
5. Вимоги до оформлення матеріалів, поданих на коворкінг.
5.1. На коворкінг можна подавати концепції, програми, альтернативні підручники, методичні напрацювання, дидактичні матеріали, освітні проекти, освітні постери, моделі виховних систем закладів освіти, класів, сценарії свят і виховних заходів у закладах дошкільної освіти, загальної середньої освіти та позашкільної освіти тощо.
5.2. Роботи мають бути якісно перевірені, охайно оформлені згідно з державними стандартами та вимогами до оформлення друкованих робіт (шрифт Times New Roman 12–14, інтервал 1,15–1,5 тощо).
5.3. Роботи, недбало оформлені, з помилками, а також надіслані із запізненням, розглядатись не будуть.
5.4. Вимоги до оформлення титульного аркуша, а також до кожного виду робіт див. у додатку 1.
 
6. Порядок оцінювання робіт, поданих на коворкінг.
6.1. Для оцінювання робіт створюють фахові експертні комісії.
6.2. Подані роботи оцінюватимуться за критеріями: оформлення роботи відповідно до вимог цього Положення; обґрунтованість, науковість, сучасність методичних напрацювань, практична цінність; наявність рецензії та анотації; наочність у вигляді фотоматеріалів, діаграм, таблиць тощо; наявність і якість практичного дидактичного матеріалу тощо.
6.3. Подані роботи перевірятимуться на плагіат.
 

Сподобалась тема?
Бажаєте отримувати сучасні педагогічні матеріали вчасно та легко?

Найкращий спосіб бути поінформованим про освітні новини та мати завжди поряд актуальні та сучасні розробки уроків — передплатити журнал!

Інструкція, як оформити передплату на http://osnova.com.ua/help/8/

Dounload PDF

Відгуки читачів