Передплатна кампанія з січня 2019 закінчилася! Що робити далі?

Подробиці...

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Спецвипуск! Табличні величини та алгоритми їх опрацювання в середовищі програмування Lazarus

О. М. Сіденко, м. Черкаси

Пропонований спецвипуск відповідає вимогам чинної програми курсу інформатики базового навчального рівня і покликаний допомогти вчителям під час викладання теми «Табличні величини та алгоритми їх опрацювання в середовищі програмування Lazarus» у 9 класі.

Конспекти уроків містять основні теоретичні відомості про алгоритмізацію та програмування мовою FreePascal у програмному середовищі Lazarus, базові алгоритми й програми, навчальні задачі та приклади їх розв’язування, а також завдання та зразки практичних робіт.

Матеріали допоможуть вчителям інформатики під час підготовки до уроків, а також учням розробляти програмні проекти, які можуть стати в нагоді в навчанні, побуті й развагах, і можливо, сприяти в майбутньому вибору професії.

Рекомендовано для учителів інформатики, учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

За час роботи над матеріалом О. М. Сіденко зібрав ґрунтовний емпіричний матеріал та здійснив його науковий аналіз, результати якого покладено в основу циклу уроків з пропонованої теми.

Матеріал, презентований автором, є актуальним в контексті розвитку методичного забезпечення вчителів інформатики, ураховуючи явний дефіцит із програмування в середовищі Lazarus.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

 • Ларіса

  04 липня 2018

  Даний матеріал являється хорошим допоміжником при підготовці та проведенні уроків інформатики. Спрямований на формування комунікативних компетенцій учнів. Визначається новизною та має практичне спрямування. Щира подяка Олександру Михайловичу за методичну допомогу! Творчих успіхів, і з нетерпінням чекаємо нових матеріалів.

 • Марина

  11 червня 2018

  Надзвичайно корисний матеріал. Продуктивно використовую конспекти уроків у власній педагогічній діяльності.

  Адміністратор:
  Доброго дня, Марино!
  Дякуємо за Ваш позитивний відгук та увагу до наших видань. Бажаємо успіхів в роботі та навчанні!