Передплатна кампанія з січня 2019 закінчилася! Що робити далі?

Подробиці...

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Intellectual marathon

ЛюбченкоО. М., ФМЛ№ 27, м. Харків

Мова— засібкомунікаціїтапорозумінняміжлюдьми. Іноземнамова— цешляхдорозумінняісторії, культури, традицій, політикикраїни, моваякоївивчається. Недостатньо для порозуміння матиширокий лексикон та знати граматику — треба поважати той народ, намагатися зрозуміти його.

Тому основним завданням учителя англійської мови є формування і розвиток комунікативної культури учнів, навчання практичному оволодінню мовою. Усі інші цілі реалізуються в процесі виконання основної задачі. Уроки, позакласні заходи, гуртки, клуби, додаткові заняття — все це в тойчи інший спосіб сприяє формуванню комунікації англійською. Головне — зацікавити учнів, дібратитакі форми роботи, які найбільш відповідають саме вашим дітям. У рамках тижня англійської мови,наприклад, можна провести так званий марафон для різних класів, де завдання будуть не надтоскладними, але цікавими.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів