Передплатна кампанія з січня 2019 закінчилася! Що робити далі?

Подробиці...

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Логопедичний квест для учнів 1–2-х класів

Т. В. Колесніченко, Херсонська обл.

Що таке квест?

Великий, досить різноманітний і багатий сучасний ігровий світ дуже складно класифікувати за жанрами. «Квест» є однією з різновидів ігор, що досить популярна серед молоді, цікавить справжніх поціновувачів пригод.

Слово «quest» у перекладі з англійської означає «шукати щось, виконувати завдання». Завданням усіх квестів є пошук чогось. Чим їх більше — тим краще. Щоб досягти своєї мети, гравцям потрібно вміти співпрацювати одне з одним, правильно вивчати надану інформацію, бути спритними, розмірковувати та застосовувати корисні особисті навички.

Квести належать до розвивальних ігор. Вони дуже корисні для людей будь-якої вікової категорії. Дітей такі завдання змушують думати, знаходити вихід зі скрутного становища, що сприяє розвитку їхнього логічного мислення, кмітливості. Діти вчаться співпрацювати і правильно розмовляти зі своїми товаришами.

Граючи в квест, дитина постійно дізнається щось нове.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів