Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Співпраця школи, сім’ї та батьківської громади як важливий компонент ефективної діяльності закладу освіти: реалізація проекту «психолого-педагогічна освіта батьків»

М. Коломис, практичний психолог НВК «Оженинська ЗОШ І–ІІІ ступенів (ліцей) – ДНЗ» імені Т. Г. Шевченка Острозької районної ради, Рівненська обл.

Роботу психологічної служби в громадсько-активній школі спрямовано на залучення дитини в реальне життя, підвищення рівня психологічної компетентності учнів, адже це дозволяє людині знайти своє місце в світі, розв’язувати проблеми, сприяти особистісному розвитку із урахуванням рівня психологічної культури. Для учнів важливо відчути психологічну безпеку під час побудови власного життя, усвідомити критерії життєвого успіху, мати свою позицію, зрозуміти себе як особистість і вибрати шлях самовдосконалення та реалізації свого творчого «Я».


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів