Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Розвивальні ігри та інтерактивні вправи на уроках української мови в початкових класах

К. Г. Батраченко, учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший учитель, Іларіонівська філія I–II cт., Синельніковський р-н, Дніпропетровська обл.

На уроках української мови важливо зацікавити учнів, викликати в них позитивне ставлення до предмета. Одним із чинників, що сприяють розвитку позитивної мотивації, створенню ситуації успіху, є гра.

Публікація містить різноманітні розвивальні ігри та інтерактивні вправи, що стимулюють пізнавальну діяльність учнів, викликають позитивні емоції у ставленні до навчання, сприяють засвоєнню лексики, розвитку навичок письма, читання та розвитку мовлення.

Ігри і вправи сприяють формуванню таких якостей особистості, як увага, спостережливість, пам’ять, мислення, творчі здібності, самостійність, ініціатива, культура спілкування. Використання розвивальних ігор та інтерактивних вправ на різних етапах уроку сприяє вдосконаленню освітнього процесу, адже він відбувається в умовах постійної активності, взаємодії всіх учнів, взаємонавчання (колективного, групового, парного, навчання у співпраці).


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів