Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Система органічного світу. Історія та сучасність

Леонтьєв Д. В., доктор біологічних наук, завідувач кафедри ботаніки Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди

У навчальному посібнику розглядаються основні етапи становлення системи органічного світу від найдавніших часів до сьогодення. Описується становлення, розквіт та занепад класичної «шкільної» систематики, обґрунтовується неминучість переходу від неї до сучасних філогенетичних систем, які відображають відношення спорідненості між групами організмів. У другому розділі посібника описується сучасна структура системи органічного світу до рівня відділів та типів. Третій розділ присвячений принципам найменування організмів та їхніх груп, у т. ч. правилам вимови латинських назв таксонів. Метою навчального посібника є формування цілісного уявлення про історію та сучасний стан систематики як науки та розділу шкільного курсу біології. Посібник призначений для студентів ВНЗ біологічного профілю та вчителів біології.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

  • Катерина Шуліка

    05 березня 2018

    Шановний авторе, незважачю на те, що Ви доктор біологічних наук ви знайшли слушну годину, щоб попрацювати на благо простого вчителя ! Честь і хвала вашим регаліям ! Низький уклін від усіх педпрацівників Кіровоградського району !