Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Кращі знавці німецькомовних країн

Фаюк Г. В., Економічний ліцей, м. Одеса

Метою цього позакласного заходу є підвищення культурного та освітнього рівня учнів, розкриття їх соціокультурного потенціалу. Захід складається з 3-х частин, спрямованих на удосконалення навичок усного мовлення, розуміння та сприйняття інформації, поглиблення знань учнів в галузі німецької мови та культури німецькомовних країн.

Цей захід розрахований на розвиток не тільки індивідуальних навичок, але й на вміння роботи в групах (учні об'эднуються у 5 команд), контактність, вміння вислухати один одного, повагу до членів групи, вміння виділити головне з великої кількості матеріалу.

Основною метою цього заходу є поглибити пізнавальний інтерес до предмету: зацікавити та залучити до роботи всіх членів команд. Для досягнення цієї мети вчитель розробив презентацію.

При підготовці до цього заходу учням необхідно також проявити свої навички та вміння роботи з комп’ютером. Оскільки кожній команді потрібно було підготувати невелику презентацію (стосовно основної інформації та цікавих фактів німецькомовних країн: Німеччина, Австрія, Люксембург, Ліхтенштейн та Швейцарія). Це завдання дає змогу учням проявити свої творчі здібності.

Позакласний захід розрахований на учнів 10–11-х класів.

Обладнання: проектор (для презентації вчителя та команд), комп’ютер, роздатковий матеріал.


Dounload PDF

Відгуки читачів