Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Про затвердження Орієнтовного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

19.12.2017 р.

№ 1633

Про затвердження Орієнтовного перелікуігрового та навчально-дидактичного обладнаннядля закладів дошкільної освіти

Відповідно до абзацу одинадцятого частинипершої статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня2014 року № 630, та з метою унормування процесу створення розвивального освітнього середовища у закладах дошкільної освіти

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Орієнтовний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, що додається*.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) забезпечитидоведення цього наказу до департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

3. Рекомендовано департаментам (управлінням)освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій з метою оснащення закладів дошкільної освіти використовувати Орієнтовний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти.

4. Наказ Міністерства освіти і науки Українивід 11 вересня 2002 року № 509 «Про затвердженняТипового переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах (друге видання, доповнене)» вважати таким, що втратив чинність.Управлінню адміністративно-господарськогота організаційного забезпечення (І. А. Єрко) зробити відповідну відмітку у справах архіву.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра П. К. Хобзея

Міністр Л. М. Гриневич

 

*Орієнтовнний перелік ігровогота навчально-дидактичного обладнання для закладів освітидив. на сайтах mon.gov.ua, osvita.ua або на нашому сайтіosnova.com.ua за посиланням: http://journal.osnova.com.ua/article/67284

 

Сподобалась тема?
Бажаєте отримувати сучасні педагогічні матеріали вчасно та легко?

Найкращий спосіб бути поінформованим про освітні новини та мати завжди поряд актуальні та сучасні розробки уроків — передплатити журнал!

Інструкція, як оформити передплату на http://osnova.com.ua/help/8/

Dounload PDF

Відгуки читачів