А ви вже оформили передплату на 2019 рік?

Оформити передплату за пільговими цінами

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Про затвердження Орієнтовного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

19.12.2017 р.

№ 1633

Про затвердження Орієнтовного перелікуігрового та навчально-дидактичного обладнаннядля закладів дошкільної освіти

Відповідно до абзацу одинадцятого частинипершої статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня2014 року № 630, та з метою унормування процесу створення розвивального освітнього середовища у закладах дошкільної освіти

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Орієнтовний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, що додається*.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) забезпечитидоведення цього наказу до департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

3. Рекомендовано департаментам (управлінням)освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій з метою оснащення закладів дошкільної освіти використовувати Орієнтовний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти.

4. Наказ Міністерства освіти і науки Українивід 11 вересня 2002 року № 509 «Про затвердженняТипового переліку обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок у дошкільних навчальних закладах (друге видання, доповнене)» вважати таким, що втратив чинність.Управлінню адміністративно-господарськогота організаційного забезпечення (І. А. Єрко) зробити відповідну відмітку у справах архіву.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра П. К. Хобзея

Міністр Л. М. Гриневич

 

*Орієнтовнний перелік ігровогота навчально-дидактичного обладнання для закладів освітидив. на сайтах mon.gov.ua, osvita.ua або на нашому сайтіosnova.com.ua за посиланням: http://journal.osnova.com.ua/article/67284

 

Сподобалась тема?
Бажаєте отримувати сучасні педагогічні матеріали вчасно та легко?

Найкращий спосіб бути поінформованим про освітні новини та мати завжди поряд актуальні та сучасні розробки уроків — передплатити журнал!

Інструкція, як оформити передплату на http://osnova.com.ua/help/8/

Dounload PDF

Відгуки читачів