Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Як стати найкращим учителем: поради учнів

Алекс Страйк

Переклад та літературна обробка Н. В. Третякової за матеріалами www.busyteacher.org

Ідеальних людей не існує.

А якщо ви вчитель — перед вами постає завдання, виконати яке практично неможливо (проте це не означає, що до цього не варто прагнути): стати ідеальним для ВСІХ ваших учнів. Зрозуміло, що всі ми різні, і ваші учні — не виняток, тож у кожного з них є власний стиль навчання. Якщо пощастить і ваш стиль викладання збігатиметься зі стилем навчання учня — ви неодмінно станете його улюбленим викладачем. З такою дитиною ви завжди будете на одній хвилі. Але ж очевидно, що у всіх ваших трьох десятків учнів (або двох, та навіть і одного десятка — це насправді не має жодного значення!) різнитимуться з вами погляди на ваші методи навчання — тому непорозумінь однаково не уникнути.

Ви завжди можете стати кращим, ніж є зараз, для кожного учня, головне — уважно дослухатися до нього. Пропонуємо вам 10 порад від учнів для вчителів, що допоможуть вам краще зрозуміти їх. Звісно, зазвичай це ви їх навчаєте, але чому б не дозволити й дітям дечого навчити вас?

Якщо ви хочете стати для своїх учнів найкращим учителем, не варто пропускати повз вуха те, що вони кажуть. Дозвольте учням допомогти вам стати для них кращим учителем.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів