Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Аксесуари для волосся зі шкіри

І. О. Шпагіна, учитель-методист трудового навчання ЗОШ № 86 І–ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови, м. Одеса


Шкіра — матеріал, створений самою природою. Це найдавніший матеріал, який почала застосовувати людина. Вона міцна, пластична, «слухняна» та довговічна. Завдяки своїм чудовим здібностям шкіра ніколи не виходить із моди. Робота зі шкірою захоплива та цікава. Кожен перший урок навчального року я пояснюю учням, що не варто поспішати викидати старі речі, особливо шкіряні, оскільки вони можуть знайти свое несподіване застосування та стати новими та сучасними, отримавши нове втілення. Вироби зі шкіри гарні самі по собі і не потребують прикрас. Художні ж вироби з цього матеріалу —  права нова.
Переважно працюють зі шкірою, яка була у використанні або з дрібними обрізками, інакше кажучи, відходами виробництва. Але з них можна виготовити високохудожні твори: оригінальні настінні панно, композиції, вази для квітів, прикраси та картини.
 
Види шкіри
Шкіра натуральна — матеріал, який виробляють зі шкур тварин; має волокнисту будову.
Велюр — різновид хромових шкір із пошкодженою лицьовою поверхнею. Цю шкіру з виворітного боку підвертають під замшу.
Замша — шкіра, виготовлена жировим дубленням зі шкір оленів, лосів, диких кіз. Це м’яка, тягуча, оксамитова шкіра, з густим, низьким, оксамитовим ворсом на лицьовому боці.
Лайка — шкіра, яку виробляють зі шкур овець і кіз, дуже м’яка.
Шкіра рептилій — витончена, високоякісна і дорога.
 
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРИКРАСИ ДЛЯ ВОЛОССЯ
Аксесуари для волосся з квітковими мотивами сьогодні дуже популярні. Їх можна виготовити зі шкіри власноруч, використовуючи інструменти, які є в кожній оселі.
 
 

Сподобалась тема?
Бажаєте отримувати сучасні педагогічні матеріали вчасно та легко?

Найкращий спосіб бути поінформованим про освітні новини та мати завжди поряд актуальні та сучасні розробки уроків — передплатити журнал!

Інструкція, як оформити передплату на http://osnova.com.ua/help/8/

Dounload PDF

Відгуки читачів