Передплатна кампанія з січня 2019 закінчилася! Що робити далі?

Подробиці...

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Будова тіла людини: частини тіла, їх призначення та дія. Урок природознавства для дітей з помірною розумовою відсталістю

Т. В. Чеховська, вчитель-дефектолог, Кам’янська школа-інтернат зі спеціальним відділенням для дітей, які потребують корекції розвитку, Дніпропетровська обл.

Мета: ознайомлення з власним організмом,будовою людського тіла та його частинами, призначенням та дією; довести до відома дітей відмінність людей за віком і статтю; вчити знаходити, показувати частини тіла на іграшках, одне на одномута на собі. Розвивати дрібну, загальну моторику,зорову, слухову увагу, наочно-образне мислення,тактильну пам’ять та відчуття; стимулювати мовнуактивність; вчити відповідати на звернення (мімікою та жестами при відсутності мови), наслідуватизвуковимову, використовуючи дотики; збагачуватипасивний словник назвами частин тіла (лікоть, долоня); закріпити поняття: великий, малий, більший,менший; уміння розрізняти геометричні фігури, повторити їхні функціональні властивості; назви кольорів: виховувати акуратність, посидючість, уміння слухати інструкцію до кінця; викликати інтересдо занять; формувати вміння колективної праці.

Обладнання: лялька, дидактичний матеріалз афазії «Частини тіла»; «Чарівний мішечок»; звуковіфутляри; кульки: великі і маленькі, кубики: великихі маленьких, брусок; фігурки людини та прищепки;різнокольорові олівці (на кожну дитину).

Цільова аудиторія: діти 2–3 року навчання.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів