Передплатну кампанію на 2019 рік розпочато!

Оформити передплату за пільговими цінами

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Уроки фізики. 9 клас. ІІ семестр. Фізика атома та атомного ядра. Фізичні основи атомної енергетики : [посібник для загальноосвітніх навчальних закладів]

Бузько В. Л.

Посібник містить методичні розробки до кожного уроку. Для тематичного й поточного оцінювання з усіх тем курсу фізики 9 класу дано варіанти контрольних робіт, а також самостійні роботи, що передбачають розв’язування якісних і розрахункових задач.

Посібник доповнений електронним додатком (розміщений на нашому сайті http://journal.osnova.com.ua, в архіві книжкового додатку до журналу «Фізика в школах України» № 12 (168), під назвою «Уроки фізики. 9 кл.» або на сайті Бузько В. Л. Дистанційний курс «Фізика атома та атомного ядра. Фізичні основи атомної енергетики» [Електронний ресурс] / В. Л. Бузько. — Режим доступу: https://sites.google.com/site/dk9kl11buzko//)

Посібником можуть скористатися учителі-практики, науковці, викладачі закладів післядипломної педагогічної освіти, слухачі курсів підвищення кваліфікації, викладачі й студенти педагогічних вищих навчальних закладів.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів

 • Валентина Машир

  25 січня 2018

  не відкривається бо недоступнтй

  Адміністратор:
  Доброго дня, Валентино!
  Файл є, Ви можете ознайомитися з матеріалами.
  Будь ласка, виконайте кроки, що були рекомендовані Вам минулого разу.
  Дякуємо за увагу до наших видань!

 • Валентина Машир

  09 січня 2018

  цей посібник недоступний чому

  Адміністратор:
  Доброго дня, Валентино!
  Ми перевірили файл: посібник доступний для перегляду та завантаження.

  Будь ласка, переконайтеся, що Ви авторизовані на сайті. Якщо Ви все одно не можете переглянути матеріал, спробуйте скористуватися іншим браузером. Якщо Ви користувач бразуеру Chrome, будь ласка, очистіть кеш (cache), перезавантажте браузер, оновіть сторінку (клавіша F5) та спробуйте ще раз.

  Дякуємо, що залишаєтесь з нами!