Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Навчай для України

www.nus.org.ua, www.teachforukraine.org

Розпочато набір молодих учителів на програму «Навчай для України»


Програма “Навчай для України”, яка надає молодим спеціалістам педагогічну та лідерську підготовку, розпочала набір на 2018 рік.
Зареєструватися для участі можна за цим посиланням http://teachforukraine.org/register/
 
Заявка на участь у програмі складається з двох частин: реєстрації та анкети. Перед вами форма реєстрації, посилання на анкету прийде вам на пошту незабаром після заповнення даної форми. Кандидати, які успішно пройшли відбір, почнуть свою роботу в школі 1 вересня 2018 року.
 
«Навчай для України» — програма лідерського розвитку, яка залучає талановитих випускників та молодих спеціалістів до викладання в школах і розвиває їхній лідерський потенціал для розширення освітніх можливостей у житті дітей сьогодні та здійснення системних змін у країні завтра.
 
«Навчай для України» формує майбутнє, де кожна дитина має можливість реалізувати власний потенціал за допомогою якісної освіти і де кожен може зробити свій внесок у творення суспільства, в якому прагне жити. Діти відкривають у собі жагу до нових знань, розвивають практичні навички, реалізовують власний потенціал та виростають активними людьми, які рухатимуть Україну вперед.
 
Учасники програми стають досвідченими професіоналами, здатними брати на себе відповідальність та забезпечити реальні покращення як у системі освіти, так і в інших сферах.
 
Навчай для України. Формуй майбутнє своєї країни.
«Навчай для України» входить до міжнародної мережі Teach For All, яка працює в 44 країнах світу. У межах програми відбирають молодих спеціалістів і під час шеститижневого Літнього Інституту їм надають педагогічну та лідерську підготовку. При цьому спираються на модель “Teaching as Leadership” та інші міжнародні підходи.
 
Згодом учасникам допомагають офіційно працевлаштуватись учителями до шкіл, які потребують свіжих кадрів. Протягом двох років участі в програмі їм допомагають професійні ментори, методисти та партнерські організацій. Також молодим спеціалістам надають стипендії.
Детальніше про програму можна дізнатися на офіційному сайті http://teachforukraine.org
 
ЦІЛІ ПРОГРАМИ
Ми прагнемо, щоб кожна дитина в Україні могла розкрити власний потенціал та досягти визначних успіхів у житті за допомогою якісної освіти. Формула якісної шкільної освіти включає в себе декілька ключових компонентів:
  • мотивований учитель, який допомагає кожній дитині повірити у свої здібності та розкрити власний потенціал;
  • зміст освіти, що поєднує корисні знання та практичні навички, необхідні для успішної самореалізації в житті;
  • орієнтація на учня, що передбачає врахування потреб та інтересів дитини для підсилення результатів навчання.
Кожна дитина в Україні, незалежно від того, де саме та в яких умовах вона живе, має право на якісну освіту, яка максимально розкриє її потенціал.
 
Рівень українських шкіл різниться, тому діти мають нерівний доступ до якісної освіти. Зокрема, у випускників сільських шкіл у декілька разів менше шансів успішно скласти ЗНО та вступити до провідного університету, ніж у їхніх однолітків у містах. Подібна прірва в можливостях здобувати вищу освіту існує між випускниками звичайних шкіл та випускниками гімназій, ліцеїв і спеціалізованих шкіл.
 
Професія вчителя втрачає престижність та зазнає гострого дефіциту високомотивованих і кваліфікованих кадрів, унаслідок чого школа не стимулює особистісний розвиток та майбутні успіхи учнів, а система освіти стає неконкурентоспроможною у світі.
 
Зрештою після закінчення школи діти виявляються неготовими до викликів дорослого життя, маючи лише певний багаж вивчених формул і визначень замість аналітичних здібностей, креативності, вміння вирішувати проблеми та навичок роботи в команді, які дедалі більше потрібні роботодавцям.
 
МОДЕЛЬ РОБОТИ
Застосовуючи найкращі міжнародні практики, ми прагнемо збагатити українську систему освіти новими людьми, ідеями та підходами, щоб дати справжній імпульс до розвитку країни. Основний рушій в освіті — це мотивація учнів учитися та мотивація вчителів навчати.
 
Тому програма “Навчай для України” прагне залучити до викладання в школах мотивованих випускників та молодих спеціалістів, які зможуть стати надихаючими вчителями для дітей та посприяти вдосконаленню системи освіти.
 
Ці вчителі будуть розвивати учнів, разом з ними покращувати їхні освітні досягнення, ділитися власним досвідом з колегами і стануть активними агентами змін в освітньому середовищі та країні загалом.
 
У межах програми ми відбираємо найталановитіших молодих спеціалістів і під час шеститижневого Літнього Інституту надаємо їм інтенсивну педагогічну та лідерську підготовку, спираючись на модель “Teaching as Leadership” та інші прогресивні міжнародні підходи, а також на експертизу запрошених нами профільних спеціалістів.
 
Далі ми допомагаємо їм офіційно влаштуватися на роботу вчителями до шкіл, які цього найбільше потребують. Протягом двох років участі в програмі ми активно стимулюємо їхній професійний і лідерський розвиток, щоб вони допомогли дітям стати більш освіченими, мотивованими та успішними в майбутньому й водночас самі стрімко розвивалися та реалізовували себе як лідери, готові ініціювати позитивні зміни в системі освіти та інших сферах.
 
Під час програми учасники отримують усебічну підтримку в подальшому зростанні від команди “Навчай для України”, професійних менторів та методистів, а також авторитетних організацій-партнерів і незалежно від обраного ними подальшого кар’єрного шляху продовжують бути агентами позитивних системних змін та давати імпульс до розвитку країни.
 

Сподобалась тема?
Бажаєте отримувати сучасні педагогічні матеріали вчасно та легко?

Найкращий спосіб бути поінформованим про освітні новини та мати завжди поряд актуальні та сучасні розробки уроків — передплатити журнал!

Інструкція, як оформити передплату на http://osnova.com.ua/help/8/

Dounload PDF

Відгуки читачів