Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Музична математика. Конспект бінарно-інтегрованого заняття з пріоритетом логіко-математичної і музичної діяльності для дітей старшого дошкільного віку з вадами зору

Н. Л. Мізіна, вихователь, Т. С. Клековкіна, музичний керівник, ДНЗ (ясла-садок) спеціального типу № 27 «Ромашка». м. Черкаси

Програмовий зміст:

  • Закріпити знання про склад числа з двох менших, знання цифр від 1 до 7, вправляти в порядковій та кількісній лічбі, в умінні розв’язувати логічні задачі, називати геометричні фігури, формувати вміння знаходити предмети, які їх нагадують.
  • Познайомити дітей з поняттям «фрактали», формувати навички викладання фрактальних зображень за допомогою паличок Кюінезера.
  • Вчити емоційно відгукуватись на музику різного характеру.
  • Закріпити знання дітей про музичні поняття, назви нот, нотний стан, ритм, ноти, мелодія.
  • Розвивати пам’ять, логічне мислення, увагу, дрібну моторику рук, зв’язне мовлення, творчість, вміння уважно слухати музичний твір, розрізняти темпи, характери творів; розвивати виконавські здібності; продовжувати вчити співати природнім голосом, без напруги.
  • Виховувати почуття радості від власного співу та співу в колективі, емоційність виконання пісень, організованість, вміння співпрацювати в команді, бажання виконувати завдання та досягати високих результатів.

Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів