Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Артбук учителя трудового навчання

Ю. М. Приходько, учитель трудового навчання вищої категорії Полтавської гімназії № 17, Заслужений вчитель України;

О. Ю. Медвідь, учитель трудового навчання вищої категорії Кролевецької спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 3 Сумської області, Заслужений учитель України

Чим цікавим наповнити уроки трудового навчання в грудні, напередодні Нового року?


Уже з середини листопада варто розпочинати готуватися до Нового року й обирати ті вироби, які будуть бажаними нашій малечі. Цей журнал містить багато цікавих об’єктів проектно-технологічної діяльності, які розраховані на різні рівні складності та можуть бути використані як на технічних, так і на обслуговуючих видах праці. Більшість із них мають не складний набір матеріалів та інструментів, який завжди знайдеться в учителя в майстерні. Також є і ті, про які, можливо, ви ще й не чули, це для того, щоб розвивати кожного вчителя трудового навчання в сучасному напрямку, а разом з ним і його учнів.
 
ЩО Ж САМЕ ПІДГОТУВАТИ ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ?
  • Зробити адвент-календар
  • Виготовити новорічний вінок чи гірлянду
  • Виготовити прикраси для новорічного інтер’єру та святкового столу
  • Пошити новорічні іграшки
  • Створити подарунки та упаковку для них
  • Прикрасити ялинку
  • Приготувати солодощі

 

ЕКСКЛЮЗИВНО — Яскравий осінній шарф неодмінно виділить вас серед інших, привабить погляди своєю неповторністю та маловідомою технікою виконання «Крейзівул».
 
ВИШУКАНО — Панно «Осінні спогади» — цікавий арт-об’єкт, виконаний у техніці крапкового розпису, для затишного інтер’єру і приємних спогадів про золоту осінь.
 
КАЗКОВО — М’які новорічні гноми з тканини, з довгою хутряною бородою і великим ковпаком, що закриває все обличчя, крім пухленького носика… Ці кумедни істоти обов’язково принесуть щастя у ваш дім.
 
ЗАХОПЛИВО — Що може бути більш захопливим, ніж створювання новорічного адвент-календарю власноруч з групою учнів, а потім підкладання туди смаколиків та подарунків?
 
СИМВОЛІЧНО — Успіх у прийдешньому новому році собаки подарує вам маленька жовта такса, плетена гачком у техніці амігурумі.
 
СВЯТКОВО — Новорічні прикраси, вишиті хрестиком у червоно-білій гамі з додаванням золота, миттєво створять святковий настрій в оселі.
 
СМАЧНО — Різдвяний пряниковий будинок з ароматом імбиру, кориці та какао швиденько скличе всіх рідних до святкового столу.
 

Сподобалась тема?
Бажаєте отримувати сучасні педагогічні матеріали вчасно та легко?

Найкращий спосіб бути поінформованим про освітні новини та мати завжди поряд актуальні та сучасні розробки уроків — передплатити журнал!

Інструкція, як оформити передплату на http://osnova.com.ua/help/8/

 
Dounload PDF

Відгуки читачів