Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Хай у серці кожної дитини живе любов і мир до батьківщини. Корекційно-розвивальне заняття з патріотичного виховання та розвитку мовлення дітей з вадами зору

О. Г. Бобух, Н. В. Шевченко, дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) спеціального типу № 27 «Ромашка», Черкаська обл.

Навчальна мета:

вчити розуміти поняття «Батьківщина»; збагачувати досвід дошкільників цікавими фактами про Україну (легенди, казки); уточнювати знання про державні символи, їх значення, регіони України;

вчити складати із літер слова та об’єднувати їх у просте речення.

Розвивальна мета:

розвивати зв’язне мовлення; закріплювати вміння говорити чітко, виразно.

формувати навички правильно вживати форму іменників в різних відмінках, узгоджувати іменники з прикметниками; збагачувати активний та пасивний словник дітей; стимулювати вживання прислів’їв, вчити розуміти їх та вміти пояснювати їх зміст.

Виховна мета:

прищеплювати почуття гордості за красу і велич нашої Батьківщини, за свій народ, свою мову; виховувати патріотичне почуття, повагу до державної символіки, самостійність, дисциплінованість, позитивні емоції, любові до рідного краю та землі, почуття гордості за неї.

Корекційна мета:

розвиток околорухової функції, простежувальної функції ока, фіксації погляду, кольоросприйняття, конструктивного праксису, координації пальців рук, цілісності сприйняття зображення.

Цільова аудиторія: діти 6-го року життя з вадами зору.

Обладнання: зал облаштований під студію, слайди державної символіки, пазли (частини України), вірші про Батьківщину, аудіозапис, паляницяна вишитому рушнику, свічка з підсвічником, паперові голуби, фланенграф, набір літер.

Попередня робота: розгляд карти України, вивчення віршів, читання творів, легенд, прислів’їв з теми, вивчення голосних та приголосних звуків, навчати дітей промовляти звуки з чіткою артикуляцією, засвоєння дітьми літер, що позначають голосні та приголосні звуки. Навчити із літер складати слова та будувати прості речення. Вивчити прислів’я, пояснити їх зміст. Розучити пальчикову вправу «Голуби», збагатити словник дітей відповідно до теми заняття.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів