Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Актуальна інфографіка: Як найшвидше вивчити що завгодно

Переклад та літературна обробка Н.В. Третякової за матеріалами https://elearninginfographics.com/learn-anything-faster-infographic/

1. ЖОДНОЇ БАГАТОЗАДАЧНОСТІ

Коли ви намагаєтесь виконати кілька завдань водночас — нова інформація потрапляє не в ті частини мозку. Сіпаючись між різними завданнями, ви розгублюєте продуктивність, адже мозок не пристосований до того, щоб приділяти увагу кільком діям водночас.
 
2. НЕ ТРЕБА ВИНАХОДИТИ ВЕЛОСИПЕД
Знайдіть когось, хто вже володіє знаннями, які ви прагнете опанувати, та йдіть прокладеним ним шляхом. Це допоможе вам навчитися чогось нового, витративши на це якнайменше часу.
 
3. ВІДПУСТІТЬ СВОЇ ДУМКИ
Виділіть у своєму розкладі час, щоб повноцінно повитати в хмарах. Такі перерви дадуть вашому розуму відпочити і прояснять думки. Для цього варто вийти на прогулянку або ж розслаблено полежати у ванні з бульбашками.
 
4. ПОВТОРЕННЯ, ПОВТОРЕННЯ І ЩЕ РАЗ ПОВТОРЕННЯ
Що більше зусиль ви приділяєте тому, щоб щось вивчити — то краще відпрацьовуєте потрібні вам навички, аж доки не доведете їх до автоматизму.
 
5. ПОВ'ЯЗУЙТЕ НОВІ ЗНАННЯ ЗІ ВЖЕ ЗАСВОЄНИМИ
Якщо у вашому мозку формуватимуться зв’язки між новою та вже відомою вам інформацією — ви зможете запам’ятати нове значно краще.
 

Сподобалась тема?
Бажаєте отримувати сучасні педагогічні матеріали вчасно та легко?

Найкращий спосіб бути поінформованим про освітні новини та мати завжди поряд актуальні та сучасні розробки уроків — передплатити журнал!

Інструкція, як оформити передплату на http://osnova.com.ua/help/8/

Dounload PDF

Відгуки читачів