Передплатна кампанія з січня 2019 закінчино! Що робити далі?

Подробиці...

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Мандрівка країною звуків. Підгрупове заняття для дітей середнього дошкільного віку з порушенням зору

 

Л. О. Зінченко, учитель-дефектолог вищої категорії, учитель-методист КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 12 комбінованого типу», м. Харків

 

Мета: удосконалювати вимову шиплячих звуків [ш], [ж] (ізольовано, у складах, у словах, у віршованих текстах); розвивати фонематичний слух; продовжувати практично ознайомлювати зі звукамимовлення; формувати вміння часткового звукового аналізу слів (визначати місце заданого звука в словах: на початку, всередині, в кінціслова); розвивати мовленнєве дихання; збагачувати словниковий запас дітей словами — назвами іграшок (жираф, жабка, їжак, кішка,вуж, ведмежа) та явищ природи (завірюха, кучугури); назвами дитинчат тварин (ведмежа, кошеня, мишеня); формувати граматичнийлад мовлення у структурі речень; стимулювати вживання речень з однорідними членами; виховувати любов до рідної мови, бажання неюспілкуватися.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів