Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Плекаймо мову. Мова як життєва цінність

 

О. М. Даниленко, викладач української мови та літератури Харківського вищого професійного училища швейного виробництва та побуту УІПА, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

 

Один із розділів програми курсу «Основи здоров’я» — «Психічна і духовна складові здо ров’я», де передбачено знайомство з життєвими цінностями людини. Мова нарівні зі здоров’ям належить до життєвих цінностей. У І семестрі відзначають урочистості до Дня української писемності і мови (9 листопада), а у ІІ семестрі (21 лютого) — Міжнародний день рідної мови. Могутній патріотичний вплив матиме інтегрований предметний тиждень (декада), в якій би йшлося про життєві цінності (наприклад, інтеграція таких предметних галузей: українська мова, основи здоров’я, фізична культура).

 

Тренінги, години спілкування здоров’я форму вального та патріотичного спрямування, виступи агітбригад — ці форми навчально-виховного впливу мають високу ефективність та якість сприйняття учнями. У статті пропонується розробка урочистої лінійки, в якій рідна мова подається як одна із життєвих цінностей людини.

 

Матеріал стане в пригоді вчителям-предметникам, педагогам-організаторам, класним керівникам.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів