Середня швидкість нерівномірного руху. Розв’язування задач. 7 клас

 

С. Б. Безклубюк, Широківська ЗОШ, Снігурівський р-н, Миколаївська обл.

 

Фізика — дуже цікавий, але серйозний предмет і потребує розумових зусиль для його опанування. Багато учнів говорять, що цей предмет для них складний, тому вони не здатні опанувати його. Вони упереджено ставляться до навчання, не бажають учитись, бо важко. І тому, реалізуючи свою проблемну тему «Використання активних форм і методів під час вивчення фізики», я намагаюся зацікавити учнів вивченням фізики, поєднуючи науку з різними галузями людської діяльності.

 

Під час свого уроку-подорожі я намагалася навчити учнів розв’язувати задачі з використанням формули середньої швидкості, виробити навички переходу від одних одиниць вимірювання швидкості до інших, продовжити формування узагальнених способів мислительної діяльності. І І одночасно я поєднала знайомство учнів з космічними тілами, їхньою природою, частково показала внесок українських науковців у розвиток астрономії як науки.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 3593
 
Догори