Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Лабораторні роботи. 7 клас

 

О. Хляпова, гімназія № 31, Н. В. Крамаренко, ЗОІППО, м. Запоріжжя

 

Iнструкції до лабораторних робіт складені згідно з Навчальною програмою курсу фізики для 7–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти) з розділів «Фізика як природнича наука. Пізнання природи», «Механічний рух», «Взаємодія тіл. Сила», «Механічна робота та енергія» й покликані допомогти учням у підготовці та виконанні лабораторних робіт, проведенні обчислень фізичних величин. Знаходження похибок результатів вимірювання запропоновано як додаткове завдання для учнів із високим рівнем навчальних досягнень.

 

До кожної лабораторної роботи подані необхідні теоретичні засади й відомості про обладнання та прилади, порядок виконання роботи, способи обчислення величин та похибок вимірювання, що дозволяє учневі самостійно підготуватися до виконання лабораторної роботи.

 

До кожної лабораторної роботи автори розробили певну структуру таблиць, оскільки експериментальні результати доцільно подавати саме в такому вигляді.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів