Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

РЕКВІЄМ ЗА НЕБЕСНОЮ СОТНЕЮ

 

О. В. Пачків, учитель української мови та літератури Ямницького НВК, Тисменицький р-н, Івано-Франківська обл.

 

Слово автора

 

У час великих суспільних змін, військової агресії, у дні великих перетворень і розчарувань особливо актуальним є патріотичне виховання української молоді, тож не випадково воно виділено сьогодні ключовим напрямом виховної діяльності школи на державному рівні.

 

Події останніх років — Майдан, Революція Гідності, неоголошена війна на Сході України — дали сотні прикладів справжнього героїзму і непідробного патріотизму. Криваві події 18–20 лютого 2014 року, після яких у наше життя ввійшла Небесна Сотня, надихнули мене на створення цього сценарію і проведення Реквієму пам’яті загиблих героїв.

 

 

Найкраще виховання — виховання прикладом. Приклад життя цих Героїв став для всіх учасників дійства і глядачів справжнім уроком патріотизму, безмежної любові до рідної землі. Я переконана: щирі дитячі сльози і глибокі переживання назавжди закарбуються в душах наших дітей. А згодом вони дадуть плоди: глибоку, непідробну любов до Батьківщини і віру в її світле майбутнє.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів