Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Зміни! Ваша думка

 

mon.gov.ua

 

Міністерство освіти та науки планує багато змін і вони мають початися у початковій школі й це цілком логічно.

 

Про зміни пишуть всі та багато чого і дуже легко заплутатися — що ж буде насправді? На момент виходу журналу (середина травня 2017 року) нема чіткої інформації щодо змін, чи нового державного стандарту початкової школи, про які так наполегливо говорять у Міністерстві. Є тільки плани. Які? Наприклад, планують пілотне впровадження нового державного стандарту початкової школи у 2017/2018 навчальному році.

 

 

Стисло про пілотне впровадження написано так: «Для участі у проекті Міністерство освіти і науки планує відібрати 100 шкіл, по 4 школи в кожній області та Києві. Запрошуються школи, які на 1 вересня 2017 року матимуть щонайменше два перші класи, які візьмуть безпосередню участь у пілотному впровадженні. Важливо, щоб кількість дітей у цих класах не перевищувала 30 осіб. У відібраних школах буде сформовано проектні команди у складі заступника директора і вчителів двох перших класів. За кожною школою буде закріплений педагог-наставник, який надаватиме проектним командам методичну та інформаційну підтримку. Щомісяця проектні команди зустрічатимуться для обговорення успішних практик, викликів та пошуку творчих ідей».


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів