Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Чи справдяться очікування?

Щиро вітаємо наших постійних читачів і тих, хто відкрив сторінки журналу «Пані Вчителька» вперше! Дякуємо, що зробили такий вибір, і сподіваємося, що Ваші очікування справдяться в повній мірі. Спеціально для  Вас уже в цьому номері ми приготували чимало цікавих і корисних сюрпризів.


Чи справдяться очікування?

Щиро вітаємо наших постійних читачів і тих, хто відкрив сторінки журналу «Пані Вчителька» вперше! Дякуємо, що зробили такий вибір, і сподіваємося, що Ваші очікування справдяться в повній мірі. Спеціально для  Вас уже в цьому номері ми приготували чимало цікавих і корисних сюрпризів.

По-перше, наш власний кореспондент Аліна Басова відправилась аж в Ужгород для того, щоб Василь Вірастюк, найсильніша людина планети, розповів нам про те, як він виховує сина та що означає сила у вихованні.  По-друге, експерт нашого журналу з питань психології, досвідчений психолог Зарема Джандар спеціально для цього випуску підготувала чи не найцікавіший  за  останні півроку матеріал — «Батьківські міфи», який буде не тільки корисно читати всім батькам і педагогам, але й навіть  досить цікаво роздивлятись, бо наш дизайнер оформив цей матеріал особливим чином. По-третє, спільними зусиллями Ради читачів, психолога і редакції створено схему «Ролі в школі», після завершального етапу роботи над якою стало зрозуміло, що узагальнені варіанти претензій усіх учасників навчально-виховного процесу подібні і, повторюючись, здійснюють такий собі «круговорот претензій у природі», або «обіг взаємонепорозумінь у житті школи». Гадаємо, над цією схемою варто замислитись. Ми в свою чергу замислились настільки, що вирішили присвятити цій темі цілий спецвипуск.

Отже, в серпні журнал запропонує Вам декілька інтервю з різними спеціалістами з конфліктології та низку спеціально підготовлених психологічних тестів, які допоможуть Вам оцінити, чи допустимий рівень конфліктності у вашому колективі, наскільки ефективно поєднання стилів керування відбивається на його роботі; Ви зможете визначити рівень своєї конфліктності та побудувати діаграму власної поведінки у конфлікті. У журналі будуть тести, розраховані на допомогу як директору школи, так і учню. До того ж бланки відповідей будуть надруковані таким чином, щоб Ви змогли самостійно розмножити їх у необхідній кількості та провести діагностичне тестування, наприклад, батьків свого класу, своїх подруг, усього педагогічного колективу, учнів свого класу чи просто власної родини. Адже не вирішує жодних проблем той, хто нічого не робить.

А повертаючись до сюрпризів цього номеру, особливу увагу хочеться звернути на приємні: кожній  жінці буде цікаво почитати про долю великої королеви моди Коко Шанель і кожній вчительціпро вчителя Михайла Шолохова, а кожній жінці-вчительці рекомендую оповідання «Вечірня сукня для вчительки»,— щоб розплакатись і в черговий раз зрозуміти, чому і навіщо ти вчителька; «Вчителька з Тунісу» — щоб здивуватись, і лист Людмили Антипової «Вас визнано найкращою нареченою» — щоб здивуватись і розплакатись одночасно.

Таким був погляд редакції на травневий номер, а яким його побачите Ви... Сподіваємось, що наші очікування на листи і відгуки справдяться в повній мірі.

 З любовю, головний редактор журналу «Пані Вчителька» Ольга Адам

 

Відгуки читачів