Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Вінні Харлоу: коли «білим по чорному» не просто слова

Є. В. Лещенко, студентка 111 ср. групи, Харківська гуманітарно-педагогічна академія

 

Кожна людина — унікальна особистість і кожна має право жити, не приховуючи свою неповторну сутність. Скористалася цим правом і Вінні Харлоу (Шантель Браун-Янг) — канадська фотомодель і активістка з рідкісним захворюванням шкіри вітіліго.

Однак про все попорядку. Вінні Харлоу народилася 27 липня 1994 року в Торонто, у Лізи Браун і Віндзора Янга, вона має ямайські коріння, і у неї є дві сестри. Змалку Вінні не відрізнялася від інших темношкірих дітей. У ранньому віці вона перебралася до Канади разом з батьками. Там дівчинка пішла до дитячого садка, знайшла друзів, жила звичайнісіньким життям, але все круто змінилося після того, як їй виповнилося п’ять. Поступово, на обличчі доньки батьки почали помічати освітлення шкіри: спочатку трохи помітне, що ставало дедалі більш інтенсивним щомісяця. Похід до лікаря дав чітку і швидку відповідь, що відбувається: вітіліго. Це хвороба, яка передбачає порушення пігментації шкіри, а точніше, зникнення меланіну на її окремих ділянках.

Для жінки, якій за своєю природою належить бути красивою, це звучить як вирок, бо надійних методів лікування вітіліго досі незнайдено.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів