Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Особливості виховання незрячих дітей. Поради для батьків і не тільки

О. С. Машковська, студентка 111 ср групи, Н. В. Тарасенко, кандидат педагогічних наук, Харківська гуманітарно-педагогічна академія

Питання пошуку шляхів ефективної корекційної, реабілітаційної, адаптаційної роботи з людьми що втратили зір (чи народилися незрячими) — вкрай нагальне для сучасної теорії та практики. Зокрема актуалізують це питання невтішні статистичні показники зростання кількості незрячих осіб кожного року.

Наразі в Україні налічується близько 300 тисяч осіб, які не мають змоги бачити від народження або через хворобу. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, щороку кількість сліпих у світі зростає на 1 мільйон осіб, кожні 5 секунд втрачає зір одна доросла людина, кожну хвилину — одна дитина [1].

Підтверджують такі статистичні дані різні опитування фахівців у цій галузі. Наприклад, інтерв’ю з Головним позаштатним офтальмологом МОЗ України, доктором наук, професором Сергієм Риковим.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів