Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Профілактика дефіциту сполук заліза у процесі вивчення «основ здоров’я»

В. І. Шахненко, кандидат педагогічних наук, професор кафедри соціально-гуманітарної освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», Дійсний член Міжнародної академії культури безпеки, екології та  здоров’я (МАКБЕЗ).

За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я у плані збереження і зміцнення здоров’я дітей і підлітків Україна посідає соте місце у світі.

Серед причин цього соціального явища, на наш погляд, є нерегулярне і незбалансоване харчування: діти «не добирають» вітаміну А (що призводить до послаблення росту і розвитку); фолієвої кислоти (що знижує тонус і веде до погіршення настрою, депресії), Кальцію (призводить до зменшення міцності кісток, погіршення роботи серця, нервової системи), Йоду (наслідком чого є відставання у фізичному та розумовому розвитку, зниження інтелектуальних можливостей); Заліза...


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів