Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Друга світова війна у долях письменників ХХ століття.

Життя і творчість О. Довженка

І. Ю. Місюра,

Кривий Ріг

Тема Другої світової війни завжди буде актуальною при дослідженні українського літературного процесу, зокрема її вплив на долю тогочасних письменників та творення ними художнього образу людини-воїна, людини-захисника.

Мета: ознайомити учнів із творчістю українських митців під час війни з фашистською Німеччиною, зясувати місце О. Довженка в літературному процесі 20–50-х років XX ст., вплив перипетій української історії на формування особистості митця; створити в уяві учнів образ митцявисокоосвіченої, різнобічної особистості, розкрити особливості його творчості (поєднання життєвої правди і романтизму, епічної розповіді та патетики), режисерську майстерність; розвивати пізнавальну діяльність учнів, уміння та навички визначати головне, робити висновки, працювати індивідуально, фронтально та в малих групах; виховувати почуття гордості за свій народ, таланти, що зросли на його теренах.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Відгуки читачів