Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Вивчення творчості М. Коцюбинського на засадах етнопедагогіки.

Урок-семінар у 8 класі

Л. Б. Леонідова,

м. Харків

Творчість Михайла Коцюбинського спирається на актуалізацію української ментальності, що простежується майже в усіх текстах письменника. Тому при вивченні його творів варто наголошувати на етнопсихологічних та етнопедагогічних засадах, які зумовлюють краще усвідомлення художніх намірів митця.

Мета: продовжити ознайомлення учнів з життєвим і творчим шляхом письменника; розкрити творчість М. Коцюбинського з точки зору української етнопедагогіки, ознайомити учнів з науковими термінами (етнос, етнографія, етнопедагогіка); розвивати навички зіставлення, аналізу та синтезу вивченого, викликати інтерес до обговорюваної теми, створюючи атмосферу зацікавленості кожного учня в результатах діяльності; виховувати прагнення знати й зберігати традиції, звичаї рідного краю, виховувати наполегливість у досягненні мети, високодуховні риси характеру.

 


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів