Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою
!

Оформити передплату

Основні помилки людського спілкування

В. Ф. Калошин, кандидат технічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України,старший науковий співробітник лабораторії виховання та професійної орієнтаціїІнституту професійно-технічної освіти НАПН України

 

Наші дії і бажання часто не співпадають з діями і бажаннями оточуючих нас людей. Виникає конфлікт. Зрозуміло, що така ситуація вамне байдужа, і ви від неї в тій чи іншій мірі страждаєте.

Проте у вас, напевно, завжди було прагнення досягти того, щобцих конфліктів було якомога менше. І це потрібно було не через вашулюбов або нелюбов до інших людей, але через бажання вдаліше вирішувати ті завдання, що завжди стояли перед вами, тобто, врешті-решт,для того, щоб вам жилося легше і краще.

Якщо ви намагалися досягнути бажаного від людей за допомогоюсили, то вони відповідали вам на це більшою силою, і ви були вимушені відступати. Адже будь-яка дія, згідно з третім законом Ньютона,спричиняє протидію. Якщо ви починаєте до них підлабузнюватися, товони «сідали вам на шию» і зневажали вами. І ви зрозуміли, що ні та,ні інша поведінка не гарантують вам успіху в спілкуванні з людьми.


Dounload PDF

Відгуки читачів