Передплатна кампанія з січня 2019 закінчилася! Що робити далі?

Подробиці...

Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Основні помилки людського спілкування

В. Ф. Калошин, кандидат технічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України,старший науковий співробітник лабораторії виховання та професійної орієнтаціїІнституту професійно-технічної освіти НАПН України

 

Наші дії і бажання часто не співпадають з діями і бажаннями оточуючих нас людей. Виникає конфлікт. Зрозуміло, що така ситуація вамне байдужа, і ви від неї в тій чи іншій мірі страждаєте.

Проте у вас, напевно, завжди було прагнення досягти того, щобцих конфліктів було якомога менше. І це потрібно було не через вашулюбов або нелюбов до інших людей, але через бажання вдаліше вирішувати ті завдання, що завжди стояли перед вами, тобто, врешті-решт,для того, щоб вам жилося легше і краще.

Якщо ви намагалися досягнути бажаного від людей за допомогоюсили, то вони відповідали вам на це більшою силою, і ви були вимушені відступати. Адже будь-яка дія, згідно з третім законом Ньютона,спричиняє протидію. Якщо ви починаєте до них підлабузнюватися, товони «сідали вам на шию» і зневажали вами. І ви зрозуміли, що ні та,ні інша поведінка не гарантують вам успіху в спілкуванні з людьми.


Dounload PDF

Відгуки читачів