Методичний банк №79 Методика проведення експериментів та лабораторних робіт

Н. С. Шейко, автотранспортний технікум ДВНЗ «Національний гірничий університет»

Невід’ємною частиною навчання й вихованнястудентів є виконання лабораторних робіт. За правильної організації занять лабораторні роботи допомагають з’ясувати фізичний зміст навчальногоматеріалу, виробляють практичні навички, виховують акуратність, відповідальне ставлення до роботи, дотримання правил техніки безпеки. Навичкий уміння, здобуті в процесі виконання лабораторних робіт, допомагають швидше адаптуватисяв умовах виробництва. Виконання лабораторнихробіт має бути побудоване так, щоб це було дослідження, а його результат — невеличкий крокдо пізнання істини. Без експерименту неможливоуявити розвиток сучасної науки. Сьогодні експериментальні дослідження є настільки важливими,що розглядаються як одна з основних форм практичної діяльності.


! Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квітанції або оформте електронну передплату - і ви матимете можливість читати статті на сайті.

 

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою SMS. Натисніть кнопку «Купити за 5 грн» та насолоджуйтеся читанням. Детальніше про SMS - сплату …

Купити за 5 грн

Оформити передплату

Відправити квитанцию

   

Відгуки читачів

Залиште перший відгук.

Залишити відгук

Ваше ім'я
E-mail (не публікується)
Відгук
Введіть 8381
 
Догори