Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Україна — моя Батьківщина. Інтегроване заняття у старшій групі

Мета: ознайомити дітей з історією виникнення назви столиці нашої держави — Київ; збагатити знання дітей про працю дорослих залежно від місця проживання на території України; закріплювати та розширювати знання дітей про рідну домівку українського народу — Україну; узагальнити та систематизувати знання дітей про державні та національні символи нашої Вітчизни; продовжувати формувати вміння висловлювати власну думку українською мовою; удосконалювати навички малювання; розвивати мовлення, творчу уяву, дрібні м’язи рук, уміння планувати та втілювати задумане в малюнку; виховувати у дітей національну свідомість, почуття гордості за свою Батьківщину, любов до рідної мови.

Матеріал: глобус, мапа України, розрізана мапа України, ілюстрації до легенди про виникнення міста Київ, ілюстрації державних символів України, папір, фломастери.

Музичний супровід: Гімн «Ще не вмерла України ні слава, ні воля...» (М. Вербицький, П. Чубинський); фонограма до пісні А. Загрудного «Будемо козаками».


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів