Бажаєте зекономити на передплаті?

Пропонуємо вам стати учасником програми лояльності «120 балів»!

 

Дізнатися більше

Електронна передплата!

Доступ до улюблених видань
у будь-який час,
за будь-який період,
з будь-якого пристрою!

Оформити передплату

Урок — це поезія в очах учителя

Л. О. Вергун, О. О. Ажаренкова, Запорізька обл.

Відомо, що одним з ефективних засобів навчання іноземної мови у школі є використання віршованих матеріалів. Це зумовлено зацікавленістю школярів у сприйнятті римованих текстів, адже робота з ними позитивно емоційно забарвлена, що значною мірою сприяє засвоєнню матеріалу.

Сьогодні інтернет рясніє великою кількістю римівок та «запам’яталок». Деякі з них справді можуть бути гарним помічником для вчителя, який прагне зробити свій урок одночасно цікавим та ефективним. Однак діти дуже люблять і цінують, коли вчитель і сам має творчий підхід, вкладає душу в те, що робить для них. В. О. Сухомлинський писав: «Лише творчий вчитель може бути джерелом успіху своїх вихованців». Будучи творчими вчителями, ми розробили власні римівки та вірші для більш успішного вивчення учнями різних аспектів іноземних мов, кількома з яких хочемо сьогодні поділитися з колегами на сторінках улюбленого журналу.


Доступ до статей відкрито тільки для передплатників. Надішліть копію передпланої квитанції або оформте електронну передплату, і ви матимете можливість читати статті на сайті.

Якщо ви не передплачуєте наші видання, то ви можете купити цю окрему статтю. Оплата за допомогою

Відгуки читачів